TechEd - DevCon 2018

  .NET Core   .NET Framework   ASP.NET   ASP.NET Core   Azure   C#   Cloud   DevOps   Microsoft Office   MS SQL Server   Visual Studio   Windows Server   Xamarin

Již 16. ročník tradiční IT konference TechEd-DevCon určené všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft. Letošní ročník se uskuteční v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři a opět nabídne spojení konferencí TechEd a DevCon (Technical Education & Developer Database Conference).

  • 4 tématické sály
  • 76 přednášek
  • 45 speakerů
  • 510 účastníků

FAQ

Zde jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Je v ceně vstupného také občerstvení?

Ano. Každý den budete mít na výběr teplé pokrmy, saláty, sýry, ovoce, sladké a slané pečivo. Samozřejmostí je i nápojový bar.

Rádi bychom se stali partnery konference TechEd-DevCon 2018, jaké jsou podmínky a co vše nám nabídnete?

Kromě partnerství statusu: Generální partner, Hlavní partner a Partner jsme otevřeni i jiným druhům spolupráce či partnerství. Rozhodně nás tak neváhejte kontaktovat co nejdříve, abyste mohli čerpat všech výhod partnerství již od samého začátku promo akce! Více informací se dozvíte na stránce PARTNERSTVÍ.

Jak mohu ohodnotit konferenci a získat tričko?

Konferenci můžete ohodnotit dvěma způsoby. Prvním způsobem je vyplnění dotazníku ONLINE. Druhým způsobem je vyplnění dotazníku přímo na konferenci.

Naše společnost nabízí volná pracovní místa v oblasti IT, mohu je na konferenci inzerovat a rekrutovat?

Na konferenci TechEd-DevCon nejsou vítány aktivity mající charakter "headhuntingu" a/nebo "aktivního náboru".

Nenašli jste odpověď na Vaší otázku?

Napište,nebo nám zavolejte na: +420 234 064 100 (Po-Pá 8:00-17:00).

Poplatek: 8 490 Kč