WUG Days 2016

  .NET Framework   Azure   C#   MS SQL Server   Internet Security

Největší brněnská bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 40 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte nejen s novinkami v oblasti Windows Serveru 2016, .NETu a SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury a vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací.
Chcete držet krok s moderními technologiemi, ale nemáte v průběhu roku dostatek času se věnovat žhavým novinkám? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou konferenci WUG Days 2016, na které vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na celkem 40 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory i vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi.

Program

Program této dvoudenní konference pro vás zatím připravujeme a bude zveřejněn 14 dní před konáním konference. Připravujeme celkem 40 přednášek, které budou probíhat ve 4 souběžných tracích po oba dny.