Celkem 4 akcí.
Zdarma

.NET 6 extravaganza: Entity Framework Core 6 (Jiří Činčura (MVP))

  .NET Core   .NET Framework

V počtu verzí už Entity Framework Core dostihnul "tradiční" Entity Framework. Co je ale nového? Jsou někde mezery? Kam Entity Framework Core kráčí? Na začátek letošního roku jsme pro vývojáře připravili sérii přednášek .NET 6 extravaganza, kde se seznámíte s novinkami z různých oblastí souvisejících s uvedením frameworku .NET 6.


Zdarma

.NET 6 extravaganza: Novinky v F# 6 (Roman Provazník)

  .NET Core   .NET Framework   F#

.NET 6 je venku a s tím se neodmyslitelně pojí i nová verze functional-first jazyka F#. Co je v jazyce nového a co už sice známe, ale stojí za to si zopakovat? Na to vše vám odpoví Roman "Džoukr" Provazník - nadšenec do funkcionálního .NETu a Lead F# Developer ve společnosti CN Group. Na začátek letošního roku jsme pro vývojáře připravili sérii přednášek .NET 6 extravaganza, kde se seznámíte s novinkami z různých oblastí souvisejících s uvedením frameworku .NET 6.


Zdarma

.NET 6 extravaganza: Co je nového v DotVVM 4.0 (Tomáš Herceg (MVP))

  .NET Core   .NET Framework

Pokud je vám sympatický návrhový vzor MVVM a chcete vyvíjet webové aplikace v ASP.NET Core, je DotVVM poměrně jasnou volbou. Tento český open-source framework, který je zde s námi už od roku 2014, se neustále vyvíjí, a počátkem tohoto roku byla uvedena jeho čtvrtá verze. Na této přednášce si ukážeme, co DotVVM nabízí oproti jiným webovým technologiím, a jaké novinky jsme do něj přidali v posledních dvou verzích. Uvidíte JS moduly, které umožňují snadnou interakci s komponentami třetích stran, ukážeme si Hot Reload, dále si představíme integraci s jinými UI frameworky, díky které můžete hos...


Zdarma

Azure DevOps YAML CI/CD pipelines – praktické ukázky (Jan Vilímek) #2

  Azure   DevOps

V předchozí přednášce jsme si vysvětlili co Azure DevOps YAML pipelines jsou a proč byste je měli milovat. V této přednášce se zaměříme na několik konkrétních ukázek řešení. Od jednoduchých příkladů až po několikanásobně vnořené šablony. Ukážeme si rozdíly oproti Github actions a snad i prakticky vyzkoušíme konverzi. Seznam příkladů je zatím otevřený, posílejte náměty/dotazy. Čím dříve je pošlete, tím větší šance, že se na vás dostane.