Global Azure Bootcamp 2017

  .NET Framework   Azure   C#   Xamarin

Zajímá vás cloud a chcete se dozvědět, jaké jsou praktické možnosti jeho využití nejen ve vašich aplikacích či službách, ale také ve vaší organizaci? Přijďte na tuto bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro vývojáře, administrátory i datové analytiky, kde se se vámi o své zkušenosti podělí přední odborníci na problematiku cloudu.

Konference Global Azure Bootcamp je největší celosvětovou komunitní akcí zaměřenou na cloud Microsoft Azure, která se koná na více než 220 místech po celém světě v jediný den. Letos se tato konference bude v Brně konat již po 3. Využijte této příležitosti a přijďte se zdarma na prakticky orientovaných přednáškách dozvědět nové informace o platformách Microsoft Azure, Office 365 a PowerBI, které jednoduše využijete ve své praxi.

Letos jsme pro vás nově připravili 3 souběžné přednáškové bloky - jeden určený pro vývojáře, druhý pro administrátory a třetí zaměřený na problematiku Data Science a zpracování dat v cloudu.
Program

Připravujeme pro Vás přes 20 přednášek, které budou probíhat ve 3 souběžných tracích po celý den. Program této dvoudenní konference bude zveřejněn 14 dní před konáním konference.

Registrujte se na akci již nyní a velmi brzy budete moci ovlivnit program konference návrhem témat, která byste chtěli zařadit do programu.