GIS Xamathon - Smart People

  .NET Framework   Azure   C#   Xamarin

Už máte dost Smart Cities, Smart TV, Smart Watch a dalších "Smart" věcí? Pojďte být sobečtí a zaměřte se na sebe! Na hackathonu si společně zkusíme navrhnout aplikace, které byste chtěli mít při studiu, v práci nebo třeba ve městě. Budeme mít nachystané tablety pro vývoj na Android a iOS, žárovky Philips Hue, chytrý termostat, iBeacony s SDK a kafe. Doneste si pastelky, fixy, papír a dobrou náladu. Zahrajeme si na UX designéry a naimplementujeme si alespoň základní lokační aplikaci založenou beaconech.

V pátek bychom se věnovali brainstormingu témat okolo měst, univerzit atp. Zkusili bychom se věnovat designu. V pátek večer a v sobotu dopoledne bychom si prošli možnosti vývoje pro Android a iOS a pak se vrhneme v týmech na vývoj chytré aplikace. Pokročilí vývojáři by hackovali už od rána podle libosti.

Budete si moci vyzkoušet: iBecony, chytrou žárovku, senzor teploty, vývoj multiplatformní aplikace v Xamarinu, iOS, Android, C#, Azure. Jednotlivými tématy vás provedou naši mentoři.

Xamathon roadshow, která cestuje po 14 zemích ve střední a východní Evropě, se 25. a 26. listopadu spojí s GIS hackathonem v Brně. Budete si moci vyzkoušet vývoj multiplatformních aplikací v Xamarin, iOS, Android, C# na platformně Azure a jejich napojení na senzor teploty, chytrou žárovku, termostat nebo iBeacony.

Pojďte s našimi lokálními technickými experty strávit dva dny, abyste mohli odejít s většími znalostmi o tom, jak vytvářet, testovat a monitorovat mobilní aplikace s Xamarinem a platformou Azure.

Technické požadavky

Přijďte prosím připraveni na GIS Xamathon – mějte nainstalované a připravené Visual Studio, Xamarin a Azure SDK na vašem notebooku. Instrukce naleznete zde.

  • Zde najdete kompletní příručku pro Mac OS X a Windows, která vám pomůže vše připravit.
  • Pokud nemáte Mac, tak abyste mohli testovat aplikace na iOS, můžete využít jeden z týdenních plánů MacInCloud (Euro za server, OS El Capitain) se zapnutou možností Enable Remote Build Port.

Pro přístup do Microsoft Azure získá každý účastník zdarma kredit 100$ při zahájení hackathonu.

Abyste mohli využít plný potenciál této události, měli byste mít technické znalosti, podívejte se na tento seznam videí, kurzů a dalších prostředků zdarma abyste si rozšířili vaše znalosti.

Zdarma