WUG Days 2020

  .NET Core   .NET Framework   Angular   Windows Server   MS SQL Server   Microsoft Dynamics   Cloud   C#   Azure   ASP.NET   ASP.NET Core

Největší česká bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 48 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací či praktického využití cloudu.

Chcete držet krok s moderními technologiemi, ale nemáte v průběhu roku dostatek času se věnovat žhavým novinkám? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou konferenci WUG Days 2019, na které vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na 48 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory i vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi.

Záleží nám na Vašem zdraví, proto jsme se rozhodli letošní ročník konference uspořádat v online podobě.

Program

Připravujeme pro Vás 48 přednášek, které budou streamovány ve 4 souběžných tracích po oba dny.

Přednášející

Na konferenci WUG Days se svými přednáškami vystoupí přední čestí odborníci na dané technologie. Těšit se můžete na přednášky od mnoha přednášejících, kteří přislíbili svoji účast.