Serverless on Azure (Brno)

  Azure   Cloud

Zveme Vás na druhé setkání naší dceřiné komunity Azure User Group, kde pro vás jiný tým organizátorů bude připravovat jednou měsíčně přednášky zaměřené na cloudové technologie, aniž by to ovlivnilo chod a skladbu témat WUG Brno. Na přednášce, která bude v angličtině se seznámíte s tím, jak začít tvořit Serverless služby v Microsoft Azure.

Serverless lets you focus on coding and testing instead of provisioning infrastructure, configuring web servers, debugging your configuration, managing security settings, and all the drudgery normally associated with getting an app up and running. In this session with, you’ll discover how to migrate an API of an existing app to Azure Functions. You’ll learn how to use Visual Studio Code and the Azure Functions extension to speed up your work. After this session, you’ll join the ranks of serverless developers.

17:00 - 17:10 - Představení WUGu
17:10 - 18:10 - Přednáška
18:10 - 20:30 - Networking

Proč jsme založili Azure User Group? Neustále roste poptávka po cloudových tématech a nechtěli jsme dedikovat polovinu přednáškové kapacity poboček WUGu (typicky 2 přednášky měsíčně) čistě cloudovým tématům a omezit tak bohatou škálu témat, kterým se na WUGu věnujeme. Proto jsme založili AUG jako naši dceřinou komunitu, o kterou se budou starat jiní organizátoři a bude se věnovat čistě cloudovým tématům. Pro vás se tím nic nemění, její akce jsou naše akce, naleznete je proto vždy zde na webu, kde se na ně také můžete registrovat (preferujeme, nemusíte se pak registrovat na Meetupu AUG), stejně jako zde naleznete pořízené videozáznamy.

Zdarma