GBG Čtvrtkon 02/2018

  PPC   SEO

Na únorovém GBG Čtvrtkonu zabrousíme do PPC i SEO. Jak na efektivní grafické bannery pro PPC kampaně nám poví Roman Kudrna a Richard Klačko nás zasvětí do nestandardních podob výsledků vyhledávání a poradí nám jak „vytunit“ svůj web pro vyhledavače.

O akci

Roman Kudrna >> Téma: Efektivní grafické bannery pro PPC kampaně Grafické bannery jsou důležitou podporou Vašich PPC kampaní na Google, Seznam i Facebooku. Jak by měl vypadat efektivní banner, jak zadávat zadání pro grafika a jak odlišovat bannery podle cílů kampaní. Nejčastější formáty a případové studie z dat top českých eshopů.

Richard Klačko >> Téma: Nestandardní podoby výsledků vyhledávání aneb jak „vytunit“ svůj web pro vyhledávače Tam, kde standardní metody optimalizace pro zlepšování pozic webu ve výsledcích vyhledávání končí, my na přednášce začínáme. Dozvíte se, jaké jsou způsoby obohacení výsledků ve vyhledávání a jak toho dosáhnout? Co udělat pro zvýšení atraktivity (proklikovosti) vašich stránek a také vám prozradíme metody, díky nimž vytěžíte z vyhledávače maximum!

Zdarma