Ubohý stav inovací v Čechách

  Marketing

Na další říjnové akci Google Business Group Prague (GBG Prague) si můžete přijít exkluzivně poslechnout přednášku Pavlíny Louženské a Lukáše Pittera z kreativní agentury 2FRESH . Tato přednáška zazněla na nedávném Webexpo 2017 a patřila k nejlépe hodnocen

O akci

Na další říjnové akci Google Business Group Prague (GBG Prague) si můžete přijít exkluzivně poslechnout přednášku Pavlíny Louženské a Lukáše Pittera z kreativní agentury 2FRESH . Tato přednáška zazněla na nedávném Webexpo 2017 a patřila k nejlépe hodnoceným.

Když se v 2FRESH začali zabývat otázkou inovací, přišli na dvě věci. Že lidé nenávidí slovo inovace a že se o inovacích hodně mluví, ale ve výsledku se jich jen zlomek uskuteční. A protože věci rádi zkoumají do hloubky, chtěli zjistit tento záhadný důvod, proč inovace často zůstávají jen na papíře.

Začala tak vznikat studie SPINN — Study of Problems with Innovations. Ptají se lidí z velkých společností, středních firem i rostoucích startupů a vypadá to, že i ti nejodlišnější hráči můžou mít společný problém, který brzdí inovace napříč trhem. Na co přišli? Podělí se s vámi o výsledky týkající se jednoho tématu - ověřování nápadů, rychlosti realizace nápadů nebo nastavení a dodržování cílů.

Pavlína má v agentuře na starosti tým, který se věnuje inovacím a produktům. Dříve vedla marketing v online obchodě s módou ZOOT a výkonnostní agentuře H1.cz. Založila skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes šest tisíc aktivních členek. Je členkou správní rady Transparency International a patronkou Social Impact Awards. Píše blog o módě a millenials pavlinaspeaks.tumblr.com. Na Twitteru a Instagramu ji můžete sledovat jako @pavlina_speaks.

Lukáš v roce 2001 založil 2FRESH, kde působí jako designer digitálních produktů a postupů. Pomáhá lidem rychleji a levněji procházet projekty od objevení správného problému až po úspěšné řešení. Jeho posláním je, aby lidé více naslouchali a méně mluvili, protože když mluvíme, nic nového se nedozvíme. Lukáše sledujte na https://twitter.com/lukasspitter

Zdarma