.NET Conf 2023 - Live Stream (Jiří Činčura, Jiří Pokorný (MCP, MCTS), Karel Zikmund, Martin Dybal (MVP), Robert Haken (MVP, MCT, MCSE, MCPD), Roman Jašek (MVP))

  .NET Core   .NET Framework

Přijďte na společné sledování .NET Conf Keynote, zahájení online konference, která každoročně uvádí novou verzi .NET, tentokrát ve verzi 8.
Společně si promítneme keynote live (17:00-18:00) a následovat bude panelová diskuze s experty na .NET. Po panelové diskuzi se přesuneme do hospody a můžeme dále pokračovat v diskuzi osobně.

16:40 - 17:00 - Přivítání
17:00 - 18:00 - Keynote
18:00 - 19:00 - Panelová diskuze
19:00 - Pokračování v hospodě

Moderovat diskuzi bude Martin Dybal (Riganti, Microsoft MVP) a účast v panelové diskuzi přislíbili tito experti (v abecedním pořadí):
Jiří Činčura, Microsoft, .NET Performance
Robert Haken, HAVIT, Microsoft MVP - Development
Roman Jašek, Riganti, Microsoft MVP - Development
Jiří Pokorný, Mews, Development
Karel Zikmund, Microsoft, .NET Networking

Co si o naší akci myslí ChatGPT:
Nechte se pohltit vlnou inovací na našem live sledování .NET Conf Keynote! Jsme na startovní čáře online konference, která každoročně odhaluje nejnovější verzi .NET a ty můžeš být u toho, jak se to všechno odvíjí. Připoj se k nám, když promítáme keynote v reálném čase (17:00-18:00) a zůstaň na palubě na panelovou diskuzi s .NET žraloky. Pro tebe jsme si zamluvili prostor v Edhouse s možností pokračovat v poklidném posezení v některé z našich blízkých restaurací. Promrháš tu nejlepší příležitost roku, když zůstaneš sedět doma. Přicházej a zúčastni se té nejžhavější technologické debaty!

(Kapacita akce je omezena. Registrujte se co nejdříve a zajistěte si tak své místo.)