IT Ráno #15 Azure Web Apps a Java - Štěpán Bechynský

  Azure   Java

Během pár minut uvidíte, jak nasadit Java aplikaci do Azure Web Apps a jaké jsou výhody hostování aplikací v Azure Web Apps – vysoká dostupnost, škálování, elasticita a další. Tento webinář je ochutnávkou Štěpánovy přednášky "Azure App Service for Java Developers", kterou přednese na JavaDays 2022, největší konferenci o Javě.

Kdy? 26. října od 8:30 do 9:30

O lektorovi
Po skoro devíti letech opustil Štěpán Bechynsky společnost Microsoft, kde pracoval jako Technical Evangelist se zaměřením na Microsoft Azure a zakotvil v klidnějších vodách farmaceutické společnosti MSD, kde měl na starost infrastrukturu v Amazon Web Services. V klidných vodách získal titul MVP a v roce 2016 se vrátil do společnosti Microsoft, kde se staral o IoT projekty v Německu jako technický konzultant. Od roku 2020 pracuje na pozici Microsoft Technical Trainer a vzdělává zákazníky a partnery společnosti Microsoft.

Jak se můžete připojit?
Stačí se zaregistrovat a každému účastníkovi zašleme email s přístupem. Spojení bude probíhat prostřednictvím MS Teams, ale není nutné mít založený účet ani aplikaci, stačí si webinář spustit ve vašem prohlížeči.

Zdarma