19. Affiliate Konference, Praha

  Affiliate   GDPR   Kryptoměny   PPC

19. Affiliate konference se blíží...

Letos na jaře se na vás opět těšíme na již 19. Affiliate konferenci, která bude tentokrát zaměřena na expanzi a affiliate marketing v roce 2022.

Naše konference se již tradičně staly místem setkání provozovatele webů, majitelů e-shopů, marketingových manažerů a online markeťáků. Těšit se můžete jak na tuzemské, tak i na zahraniční speakery a hosty, workshopy a prezentace.

Pro koho je Affiliate konference?

Pro Inzerenty (e-shopy)

Naším posláním je pravidelně vzdělávat širokou veřejnost v e-commerce v tom, jak lze účinně využívat síly affiliate marketingu pro online prodej. Chceme vám dokázat, že cesta affiliate marketingu je ta správná pro zefektivnění vašich marketingových rozpočtů. Záleží nám na tom, aby vám každá Affiliate konference přinesla i něco navíc, proto vám tentokrát přinášíme užitečná vodítka pro úspěšnou expanzi vašich e-shopů do zahraničí od těch nejzkušenějších.

Pro Publishery (majitele webů)

Posláním Affiliate konference je vzdělávat komunitu publisherů v oblasti výkonnostního marketingu a dalších disciplínách e-commerce, jako jsou např. SEO, UX, PPC, linkbuilding, brand building a marketing na sociálních sítích, který si v poslední době získává stále větší prostor a důležitost v marketingovém mixu. I na letošní konferenci se dozvíte, jaké jsou osvědčené cesty ke zlepšení výkonu vašeho webu a generování více objednávek pro e-shopy.

Poplatek: od 1 210 Kč