SQL Server Bootcamp 2021

  Azure   MS SQL Server   Power BI

Zajímá vás, jak SQL Server využít naplno a jak jeho méně známé funkce můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na Microsoft Data Platform seznámíte s best-practices z různých oblastí Microsoft SQL Serveru, Microsoft Azure a Power BI.

Postupně pro Vás zveřejňujeme potvrzené přednášky, které budou probíhat ve 2 souběžných tracích po oba dny. Uvedený program není zatím finální, což znamená, že témata přednášek ještě budou přibývat a stávající témata se mohou měnit. Letos nebude probíhat hlasování o zařazení přednášek do programu, téma pro vás vybereme spolu s přednášejícími. V dostatečném předstihu před konferencí zveřejníme přesný časový harmonogram, kdy se budou jednolivé přednášky vysílat.

Na SQL Server Bootcampu se svými přednáškami vystoupí přední čestí odborníci na Microsoft SQL Server, Microsoft Azure a Power BI.

SQL Server Bootcamp 2021 (David Gešvindr (MVP, MCT, MCSE), Ing. Marek Chmel, MSc (MCT, MCSE), Jiří Činčura (MVP), Jiří Neoral (MVP), Mgr. Michael Grafnetter (MVP, MCT, MCITP), Petr Štěpán, Štěpán Rešl (MVP), Tomáš Herceg (MVP), Vladimír Mužný (MVP, MCT, MCSE))