UX Monday: Podpora začínajících designérů v týmu

  UX

Září znamená návrat školních lavic a nejinak tomu bude i v případě UX Monday. Opět se totiž vedle online streamu potkáme také v offline režimu (detaily níže) a hlavně se podíváme na téma PODPORA ZAČÍNAJÍCÍCH DESIGNÉRŮ V TÝMU.

Jak funguje párové designování? Co zahrnout do efektivního onboardingu? Jak a kde hledat správné mentory? Jak se liší rozvoj soft- a hard-skills? Nebo třeba co se ukázalo jako slepé cesty?

To jsou jen některé oblasti, na které se v podvečer 6. 9. 2021 pokusí zaměřit Petr Štědrý (UXWell, 2Fresh a další) a Peter Rod (Kentico). Část večera věnujeme také zkušenostem vás, posluchačů v publiku.

HYBRIDNÍ MODEL: zprovozníme Youtube online stream a pro prvních 35 registrovaných zajistíme také místo v prostorách našeho partnera MSD (jiná budova než v minulosti). Je to zatím maximum, co nám Covid dovolí, proto prosím osobně zvažte, jestli skutečně plánujete přijít, ať využijeme offline kapacitu naplno. Na místě budeme kontrolovat proočkovanost/otestovanost, zajistíme nanoroušky a pokusíme se udělat maximum pro bezpečný průběh. Těšíme se na shledanou!

---

Petr Štědrý je designér a zakladatel profesního akcelerátoru pro UX designéry UXWell. Během své kariéry pomáhal budovat týmy v různých prostředích. A postupem času zjistil, že ho baví pomáhat ostatním designérům učit se nové dovednosti a hledat svou cestu profesním rozvojem. Nejdřív jako lektor a později i jako mentor. Na své předposlední “štaci” v UX týmu 2FRESH měl (kromě UX Designu) na starosti to, čemu byste ve velké firmě říkali Learning & Development.

Peter Rod je designér z brněnského Kentica. Vedle svých každodenních product designových povinností řeší také to, jak rozvíjet UX team v Kenticu - nejen profesně, ale taky osobně a hlavně lidsky.

---

18:00 – Prezence, občerstvení, networking.
18:30 – Začátek programu.
20:15 – Pivo za rohem.

Vstupné 100 Kč, členové Asociace UX zdarma.
Offline kapacita 35 osob - registrujte se jen pokud opravdu plánujete přijít.
Youtube livestream link pár minut před startem zde a na slacku Asociace UX.
Slido na otázky řečníkům - https://app.sli.do/event/rwt06fcf

Poplatek: 100 Kč, členové Asociace UX zdarma