Bezpečnost 365

  Microsoft Office   Windows

Incidenty posledních měsíců, kdy v televizi i novinách slýcháme názvy organizací a institucí, jejichž prostředí napadl ransomware a z jejich IT světa nezůstal kámen na kameni, doufejme dostatečně děsí každého. Aby již bezpečnost byla považována za nutnou, nikoliv doplňkovou. Pojďme si představit užitečné tipy, rady a doporučení pro zabezpečení vaší organizace.

Projdeme scénáře, kterými potencionální útočník dnes do prostředí pronikne a jak tyto vektory útoku znemožnit, nebo aspoň co nejvíce znepříjemnit. Zaměříme se jak na lokální prostředí, servery a klienty, tak na online služby Microsoft 365. A ty nám vězte v mnohém naopak pomohou. Pojďme bezpečnost vaší organizace nejen posunout o kousek, ale o řádný kus. Ale nenarušme produktivitu uživatelů.

Popovídáme si o stylu práce a pohledu IT na provoz prostředí i nasazení jednotlivých systémů. Jak učinit šťastného CSO, CISO i vašeho DPO a nezbláznit se z toho. Nepřehlížet a ignorovat technologické trendy, ale především základní a nutná opatření.

UPOZORNĚNÍ: Na této akci nebude zajištěno občerstvení.

Čas konce přednášky je pouze orientační.

Zdarma