14. Affiliate konference, Praha

  Affiliate   GDPR   Kryptoměny   PPC

14. Affiliate konference se blíží...

Nejvýznamnější hráči ze světa online marketingu a e-commerce se i letos sejdou na již čtrnácté Affiliate konferenci, tradičním setkání pro majitele a manažery e-shopů, provozovatele webů a profesionály z oboru, které každoročně udává směr česko-slovenskému affiliate marketingu.
  • 13 konferencí
  • 25 workshopů
  • 118 přednášejících
  • 1981 návštěvníků

Pro koho je Affiliate konference?

Pro Inzerenty (e-shopy)

Naším posláním je pravidelně vzdělávat širokou veřejnost v e-commerce v tom, jak lze účinně využívat síly affiliate marketingu pro online prodej. Chceme vám dokázat, že cesta affiliate marketingu je ta správná pro zefektivnění vašich marketingových rozpočtů. Záleží nám na tom, aby vám každá Affiliate konference přinesla i něco navíc, proto vám tentokrát přinášíme užitečná vodítka pro úspěšnou expanzi vašich e-shopů do zahraničí od těch nejzkušenějších.

Pro Publishery (majitele webů)

Posláním Affiliate konference je vzdělávat komunitu publisherů v oblasti výkonnostního marketingu a dalších disciplínách e-commerce, jako jsou např. SEO, UX, PPC, linkbuilding, brand building a marketing na sociálních sítích, který si v poslední době získává stále větší prostor a důležitost v marketingovém mixu. I na letošní konferenci se dozvíte, jaké jsou osvědčené cesty ke zlepšení výkonu vašeho webu a generování více objednávek pro e-shopy.

Poplatek: od 1 936 Kč