Microsoft Technical Day

  Azure   Cloud   Microsoft Office

Zveme vás na on-line přenos hlavní části konference, na které vystoupí přední odborníci z oblasti bezpečnosti a umělé inteligence.
Inspirujte se nejnovějšími trendy a poslechněte si, jak přistupovat k nastavení bezpečnostní strategie vaší organizace. Představíme vám také naše nové produkty a technologie, které byly uvedeny v rámci konference Microsoft Ignite.

9:00
Úvodní slovo: Bezpečnost a soulad s předpisy – Zděněk Jiříček, Chief Technology Officer, Microsoft
Kromě všech výzev, které bezpečnost má po technologické stránce dopadají na IT i požadavky vyvolané státními orgány a regulátory trhu. Proč je důležité tuto oblast nezanedbat.

9:15
Anatomie hackerských útoků: Pohled do budoucnosti kybernetické bezpečnosti - Paula Januszkiewicz, CEO, CQURE, Security Expert
Světoznámá odbornice na zabezpečení IT se ve své přednášce zaměří na aktuální i budoucí výzvy v oblasti zabezpečení IT, zranitelná místa, nejčastější útoky hackerů a jakým způsobem se jim bránit.

10:00
Bezpečnost IoT - Štěpán Bechynský, Azure IoT TSP, Microsoft
Bezpečnost IoT je v tuto chvíli velmi blízká nule. Velké množství připojených zařízení není aktualizováno na bezpečnostní hrozby nebo je úplně nezabezpečených. V přednášce si ukážeme základní principy bezpečnosti u IoT zařízení a navazujících cloudových služeb.

11:00
Umělá inteligence jako katalyzátor digitální transformace v různých odvětvích - Dmytro Turchyn, Artificial Intelligence PMM, Microsoft
Umělá inteligence přináší doposud nepoznané možnosti a je zdrojem významné inovace a digitální transformace v mnoha odvětvích. Představíme vám nejčastější oblasti využití služeb umělé inteligence dostupné v Microsoft Azure a také praktické scénáře využití těchto inteligentních služeb.

11:30
Podzimní přehled klíčových novinek – Petra Váša, Microsoft 365 Business Group Lead, Microsoft
Představení nových produktů a technologií, které byly uvedeny v rámci konference Microsoft Ignite na konci září.

Zdarma