Příprava na certifkaci: 70-535 Architecting Microsoft Azure Solutions (aktualizovaná verze zkoušky 70-534)

  Azure

S rychlým vývojem technologií a neustálou transformací služeb se zvyšuje poptávka zákazníků po nových inovativních řešení. Zároveň je velkou výhodou na trhu být certifikovaným specialistou v oblasti Microsoft Azure.

Jak jistě víte, certifikační zkouška 70-534 byla nahrazena novou, výrazně aktualizovanou zkouškou 70-535. Pro více informací navštivte Born to Learn blog. (Společnostem, které drží kompetenci Cloud Platform v rámci MPN programu doporučujeme zkontrolovat, zda kompetenci nedrží právě na základě certifikace 70-534, která pro obnovu kompetence bude platit už pouze rok a to od ukončení certifikace. V tomto případě doporučujeme školení navštívit a specialisty recertifikovat na aktuální verzi s předstihem.)

V rámci tohoto školení vám dáme možnost projít se zkušeným lektorem celý obsah aktualizované zkoušky, testové otázky a připravit se tak na složení zkoušky 70-535.

V rámci tohoto školení NEPOSKYTUJEME certifikační vouchery na samotnou zkoušku. O aktuální ceně certifikace se můžete informovat v jakémkoli testovacím centru Pearson VUE a u našich školících partnerů.

Na školení je dobré přinést si vlastní notebook. Občerstvení bude zajištěno. Pokud se registrujete a nemůžete se z jakéhokoli důvodu účastnit, prosíme zrušte svou registraci pomocí odkazu v potvrzovacím emailu z registrace, popřípadě napište na a-masipk@microsoft.com. Nebudete tak blokovat místo dalším zájemcům.
 
Agenda:
  • Design Compute Infrastructure
  • Design Data Implementation
  • Design Networking Implementation
  • Design Security and Identity Solutions
  • Design Solutions by using Platform Services
  • Design for Operations
Detailní informace a obsah zkoušky naleznete ZDE.

Zdarma