Microsoft Tech Summit Warsaw 2018

  Azure   Cloud   Microsoft Office

Ve dnech 25. - 26. dubna 2018 se ve Varšavě koná konference Microsoft Tech Summit, která představuje bezplatnou technickou vzdělávací akci pro IT specialisty a vývojáře. Protože jste naším váženým partnerem, rádi bychom vás pozvali k účasti. Registrace je nyní otevřená, a proto vám doporučujeme zajistit si místo na této akci co nejdříve.

Budete si moci vybrat z více než 80 seminářů od hlavních přednášek přes specializované semináře a praktická cvičení po půldenní podrobná školení. Prezentovat je budou specialisté, kteří vytvářejí a spravují cloudová řešení Microsoft, jako jsou Azure, Office 365 a Windows 10.

Program této dvoudenní akce je nabitý technickým obsahem. Prezentovat jej budou specialisté, kteří vytvářejí a spravují cloudová řešení Microsoft, jako jsou Azure, Office 365 a Windows 10.

Co můžete očekávat na konferenci Microsoft Tech Summit

  • Spojení se specialisty společnosti Microsoft a zástupci komunity, od kterých se dozvíte, jak cloud využít co nejlépe. Můžete klást ty nejnáročnější dotazy, seznámit se s osvědčenými postupy a podělit se o své strategie.
  • Prohloubení vašich znalostí cloudových technologií prostřednictvím široké škály vzdělávacích příležitostí od hlavních přednášek přes specializované semináře po praktická cvičení
  • Seznámení s nejnovějšími trendy, nástroji a produktovými plány na více než 70 seminářích pokrývajících nejrůznější témata v několika vzdělávacích programech

Cloud mění očekávání – a také způsob, jakým žijeme a pracujeme. Přidejte se k nám letos v dubnu na konferenci Microsoft Tech Summit ve Varšavě a zjistěte, jak může cloudová platforma společnosti Microsoft provést vaše zákazníky skutečnou digitální transformací.

Poznámky: Počet míst je omezený, a proto si rychle zajistěte to své. Registrace před potvrzením nejprve kontroluje organizační tým akce.

Děkujeme vám,
tým konference Microsoft Tech Summit