Inovační veletrh - hlavní událost Týdne inovací ČR 2017

Vychutnat si drink mixovaný robotem? Vyzkoušet si teleportaci? Zvítězit v samurajském VR souboji? Vidět jak fungují 3D tiskárny? Vyhrát skvělého drona? Upříst si nanovlákno? Užít si den v budoucnosti se svými přáteli a navázat nové kontakty?

Tak to vše můžete při Inovačním veletrhu! Vstup ZDARMA. 

Studenti ČVUT se podíleli na výrobě jediného a jedinečného Robotického baru, který jsme pro Vás přichystali, aby Vám namixoval Váš oblíbený drink. Pomocí nejnovějších VR technologií se budete moct teleportovat z místnosti do místnosti, bojovat jako samuraj nebo vesmírný padouch, nebo si zažít budoucnost výuky biologie. Dále si budete moct upříst své vlastní nanovlákno, pochopit jak fungují 3D tiskárny a vyhrát ten nejvíc cool šroubovák z 3D tisku a vyfotit se na různých kontinentech a poslat svou fotku na Facebook. A to není vše! Potkáte investory do inovativních startupů, dozvíte se jak snadno a lehce řídit svou domácnost pomocí mobilu, zjistíte jak LINET vyrábí tak inovativní nemocniční lehátka, jaké fondy a granty můžete čerpat pro své inovativní nápady a produkty, jak získat peníze na propagaci inovace do celého světa, seznámíte se s vývojáři SW a mobilních aplikací, naučíte se jak účinně propojit vědecké poznatky s potřebami byznysu a nahlédnete do top výzkumných projektů prestižního Českého institutu informatiky, robotiky, a kybernetiky při ČVUT.

A abyste při objevování budoucnosti neměli hlad a netrpěli absencí dobré kávy, tak se můžete těšit na jídlo z palačinkárny Galetka a kávu z Kavárny Čekárna. 

Veletrh se pořádá v rámci Innovation Summit Prague, hlavní události Týdne inovací ČR 2017, který Vám přináší ELAI. Místo konání je v moderní budově Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC). 

Abyste mohli dorazit i se svou rodinou či přáteli, veletrh potrvá i v sobotu.

REGISTRACE PŘES EVENTBRITE:
https://www.eventbrite.com/e/innovation-summit-prague-hlavni-konference-tickets-32120567482?aff=es2

NEBO PŘÍMO NA MÍSTĚ. 

VSTUP ZDARMA.

Těšíme se na Vás!