GDG ČB Xamarin Workshop #1

  C#   Xamarin

Pokud vás láká mobilní multiplatformní vývoj, tak byste měli zbystřit, protože přinášíme jedinečnou možnost úvodního „vstupu“ do Xamarinu formou workshopu. Xamarin vychází z projektu Mono, nedávno ho logicky koupil Microsoft, ale je šířen jako open source. Výhodou je psaní kódu v C# společně pro Android i iOS, či Windows Universal Apps. Pro vývoj je třeba Visual Studio s nainstalovaným Xamarinem na Windows, nebo Xamarin Studio na Macu.

Můžete přijít i jen tak čumendu, ale lepší bude mít s sebou vlastní notebook s připraveným a nainstalovaným prostředím (pozn. nezapomeňte při instalaci na Android emulator).

Místo bude upřesněno během pár dnů dle počtu přihlášených účastníků, ale pravděpodobně se bude jednat o nějakou kavárnu, či hospodu v centru ČB nebo někde poblíž… :)

A nakonec to nejdůležitější, workshopem nás provede Tomáš Drdák. Rodák z ČB, který se programování věnuje už léta, jak ve volném čase, tak i v profesionálně ve zdejší firmě Agentes IT. Zde se poslední půl rok intenzivně věnuje právě Xamarinu a rozhodl se o své zkušenosti podělit!

Tak si vyčleňte 2,5 hodiny ze svého sobotního odpoledne a přijďte se nachytřit, určitě to bude stát za to… ;-)