Ask Me Anything: Honza Valder @ Livesport

Kreslil jsem tlačítka v Adobe Photoshop 5 – když měl Žižka ještě obě oči. Pak jsem vám koukal do účtů, ať jste je měli ve Spořce, Komerčce, Monetě nebo dalších bankách. A teď jsem expert na sporty, globálně pro 100 milionů uživatelů naší aplikace. Co se nezměnilo je moje touha dělat výzkum a design lépe a propojovat všechny, kteří jsou v procesu zapojeni – uživatele, vývojáře, stakeholdery, designéry, výzkumníky. Udělal jsem spoustu chyb a rád se o ně podělím, abyste je nemuseli opakovat." říká Honza Valder, Head of Product Design & Research @ Livesport, host další Ask Me Anything seance (alias Design Podcastu naživo).

Žádná otázka není tabu a na co bude ze své pozice člověka s mnoha lety zkušeností z budování design teamů vědět, na to nám rád odpoví. Dobrá atmosféra, občerstvení, neformální popovídání a příležitost se zapojit do komunity "v ceně" zdarma. Livestream zajištěn.

Moderuje Adina Foxová, Product Design Lead @ Košík

Sejdeme se offline, v prostorách Livesportu v Nových Butovicích hned u metra. Současně spustíme i livestream pro zájemce mimo Prahu. Sledujte náš Youtube.

18:00 – Dveře se otevírají, občerstvení 18:30 – Otázky a odpovědi 19:30 – Neformální klábosení alias networking

Svými dotazy můžete formovat večer už nyní na: https://app.sli.do/event/mh3ue6vDWwXMWvobmQNyaN ***

Honza mimo Livesport hodně vaří a spí, stará se o mladou a nenasytnou teriérku Lijánu, a pokouší se (poměrně neúspěšně) pěstovat květiny na balkóně – aktuálně okrasné trávy a něco co se jmenuje “nektar párty”.

Zdarma