Ask Me Anything: Petr Novák - UI & Design Systems

  UX

Více než 13 let se věnuji designu digitálních produktů. Posledních 9 let jsem strávil v Emplifi, kde jsem došel přes product a UI designera až na pozici team leadera. Jako Design System & UI Manager vedu tým UI designérů a společně s naším DS dev teamem budujeme Soul Design System a rozvíjíme celé UI naší CX platformy." říká Petr Novák, host další Ask Me Anything seance (alias Design Podcastu naživo).

Žádná otázka není tabu a na co bude ze své pozice člověka s mnoha lety zkušeností z budování produktu, UI a design systemu vědět, na to nám rád odpoví. Dobrá atmosféra, občerstvení, neformální popovídání a příležitost se zapojit do komunity "v ceně" zdarma. Livestream zajištěn.

Moderuje Adina Foxová, Product Design Lead @ Košík

Sejdeme se offline, v krásných prostorách Emplifi v areálu FORUM Karlín poblíž metra Křižíková. Současně spustíme i livestream pro zájemce mimo Prahu. Sledujte náš Youtube.

18:00 – Dveře se otevírají, občerstvení 18:30 – Otázky a odpovědi 19:30 – Neformální klábosení alias networking

Svými dotazy můžete formovat večer už nyní na: https://app.sli.do/event/mHLYKQM1wUEBpdbGWatMRx

*** Petr se mimo Emplifi věnuje také designu mobilních aplikací, pomáhá s eCommerce projekty i designem webů. Letos také otevírá svůj druhý veřejný kurz Figmy ve spolupráci s agenturou SKVOT. Po práci tráví čas s rodinou a s jídlem…a nedávno začal svůj malý osobní pizza projekt the.next.slice…

Zdarma