Online Ladies Coding Night

  JavaScript

Jeden večer s programováním pro všechny holky, které si chtějí zkusit základy kódování a setkat se s inspirativními ženami z IT oboru.

18:00 - 19:00 Diskuze
19:10 - 21:00 Workshop

Pro účast je třeba provést bezplatnou registraci dole na této stránce.

Večer s programováním pro holky s holkama

Věděli jste, že prvním programátorem, tedy spíše programátorkou, byla žena? Dnes u nás bohužel ženy tvoří pouze jednu desetinu všech pracovníků v IT sektoru. My ale věříme, že ženy jsou stejně dobré programátorky jako muži! Proto se těšíme na všechny dámy, které si chtějí vykoušet základy programování v JavaScriptu a zažít s námi jedinečnou atmosféru Ladies' Coding Night.

Diskuze - Jak změnit svou kariéru a přejít do IT

V rámci Ladies' Coding Night budete mít možnost setkat se s našimi bývalými studentkami, které se s vámi podělí o svoje zkušenosti nejen z kurzu v Green Fox Academy, ale i ze svého současného pracovního života a kariéry v IT sektoru. Příběhy některých z nich můžete najít na našem blogu.
Akcí zároveň navazujeme na úspěšné Ladies' Coding Nights, které proběhly dříve v kampusu Green Fox Academy v Praze (fotky zde).

Workshop - První řádky vlastního kódu

Během workshopové části se zaměříme na základy jazyka JavaScript. Začneme od jednoduchých konceptů, které si vysvětlíme na krátkých příkladech, a následně budeš moci otestovat svoji znalost na praktickém cvičení. K jednotlivým cvičením budeš mít přístup i po workshopu.

Pro koho je akce určená?

  • Pro všechny holky, které si chtějí vyzkoušet programování (žádná předchozí znalost není potřeba)
  • Chcete potkat podobně naladěné lidi a užít si večer s Green Fox Academy
  • Zajímáte se o možnost změny kariéry a potřebujete radu nebo máte dotazy ohledně našich kurzů

Zdarma