UX Monday: Průmyslový design & UX s Ivanem Dlabačem

  UX

Přemýšleli jste někdy, jak se designuje tramvaj nebo nemocniční postel? Jaké uživatelské potřeby je třeba vzít v potaz? A jestli u nich probíhá nějaké testování použitelnosti? V pondělí 7. 3. budete mít skvělou příležitost to zjistit.

Na březnové UX Monday totiž přijal pozvání **Ivan Dlabač**, výrazná postava českého designu, zakladatel **Studia Divan** a vedoucí ateliéru průmyslového designu na UMPRUM. Společně se podíváme na vývoj tohoto odvětví, současné trendy a překryv UX a průmyslového designu.

Místo klasické přednášky jsme tentokrát zvolili formát moderované diskuze. Neváhejte proto využít Slido pro pokládání svých dotazů.

Simultánní přepis mluveného slova do textu zajišťuje Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity, již pravidelný partner UX Monday.

***

Za třicet let Ivan Dlabač jako průmyslový designér spolu se svým týmem úspěšně zhmotnil řadu inovativních myšlenek. Studio Divan Design, jehož je zakladatelem, dokáže chytře využívat technologických možností firem, se kterými spolupracuje. Díky tomu vzešlo mnoho úspěšných realizací pro společnosti a značky jako Linet, BTL, ABB, Spokar, Korunní, Alpa a další. Je profesorem a vedoucím ateliéru průmyslového designu na pražské UMPRUM. Pod jeho rukama tak prošlo již několik generací mladých českých designérů.

***

* Akce proběhne online přes Youtube livestream, který najdete na YT kanálu Asociace UX - https://www.youtube.c...
* Svými otázkami můžete směřovat diskuzi už nyní na: https://app.sli.do/ev...

* 18:30 Začátek programu a start livestreamingu
* 20:00 Předpokládaný konec akce

Zdarma