UX Monday: Designová vize

  UX

V listopadu se v rámci UX Monday podíváme na design z trochu širší perspektivy. Když pracujete v týmu jako jediný designér, představu o tom, jak by měl produkt vypadat a fungovat máte v hlavě. Udržet jistou kvalitu a konzistenci přesto není snadné. V osmičlenném týmu je to ještě 8× těžší. V Ataccamě se tomuto rozhodli čelit společnou vizí a principy. V přednášce šéfa produktového designu Alberta Zikmunda se společně podíváme na to, jak tyto artefakty vytvořili, k čemu jim teď slouží a proč je nestačí jen napsat do Notionu.

HYBRIDNÍ MODEL: zprovozníme Youtube live-stream a pro prvních 45 registrovaných zajistíme také místo v prostorách našeho partnera MSD. Je to zatím maximum, co nám Covid dovolí, proto prosím osobně zvažte, jestli skutečně plánujete přijít, ať využijeme offline kapacitu naplno.

18:00 – Prezence, občerstvení, networking.
18:30 – Začátek programu + livestream.
20:15 – Pivo za rohem.

---

Albert Zikmund nově vede v Ataccamě tým designérů, který momentálně čítá 8 lidí. K této pozici se propracoval především díky své šprtské potřebě neustále zlepšovat procesy, nástroje a celkově fungování týmu. Alespoň tomu sám rád věří. Předtím Albert působil jako solo designer ve startupu Veracity Protocol a ještě předtím strávil půl roku v mnichovském studiu agentury frog design. Vystudoval Digital Experience Design na škole Hyper Island v Anglii, jinak se ale všechno učil tak nějak sám a od ostatních.

---

Vstupné 100 Kč, členové Asociace UX zdarma.
Offline kapacita 45 osob - registrujte se jen pokud plánujete přijít.
Youtube livestream link pár minut před startem zde + na slacku Asociace UX.

Poplatek: 100 Kč, členové Asociace UX zdarma