UX Monday: Management UX týmu

  UX

Během listopadového UX Monday si budeme povídat s Emilem, Dušanem a Honzou, zkušenými UX manažery, o tom, jak se staví, udržuje a rozvíjí UX tým a to celé době, kdy naši práci více či méně ovlivňuje koronavirus.

Témata kterým se chceme věnovat:
- vedení týmu
- nábor nových členů týmu
- remote spolupráce
- jak udržet týmového ducha

---

Emil Hampejs - Tipsport
Jsem vedoucí v současnosti 18 členného oddělení UX v Tipsportu, který je složen z týmů: ResearchCopy, UI, UX. V holdingu jsem na této pozici jeden rok. Předtím jsem byl převážně freelancer najímaný mnoha agenturami pro větší projekty (jako třeba Air bank, kterou jsem pomáhal rozjet od samotné vize), ale vyzkoušel jsem si být klasicky zaměstnaný coby člen UX týmů jako designér (ČEZ Prodej, Lundegaard, iDnes), nebo managersky vedl a navrhoval v Seznamu.

Dušan Pavlica - MSD
Už 5 let vedu mezinárodní Experience Design tým přes naše 3 inovativní HUBy (PRG, USA, Singapore). Je nás přes 50 a kromě UX (UXR, UXD, UI) máme v týmu i skupiny zaměřené na Design Thinking, Strukturované experimenty, Produktový Marketing a Webovou Analytiku. Předtím jsem strávil přes 8 let v Silicon Valley v různých technologických firmách a poslední 3 roky v USA v menším Design Studiu. V MSD se společně snažíme pomoci s digitální transformací naší firmy a na reálných řešeních prokázat, jak důležité je naslouchat potřebám koncových uživatelů.

Honza Valder - Moneta
Vedu UX tým v MONETA Money Bank. Snažím se mj. o to, aby se na návrhu zákaznické zkušenosti podílelo co nejvíc kolegů v bance (i mimo naši kompetenci) a abychom co nejvíce naslouchali našim zákazníkům.

---

Moderovat bude BoB Marvan,
Design Thinking lead v MSD
a předseda Asociace UX

Program:
18:30 - začátek
19:15 - krátká přestávka
20:00 - předpokládaný konec

- Akce proběhne online.
- Budeme streamovat přes Youtube,
- otázky můžete klást už teď přes Slido #uxmonday: https://app.sli.do/ev...
- Účast je zdarma.

Zdarma