Asynchronní programování v .NET a Service Fabric

  .NET Framework

Přijďte si 11. 12. od 16:15 poslechnout přednášku s názvem Asynchronní programování v .NET a Service Fabric, která se koná v rámci předmětu Pokročilý .NET (MI-DNP). Václav Dajbych vás seznámí se základy asynchronního programování a ukáže, jak stavět aplikace založené na microservice architektuře v Service Fabric. Přednáška se koná v místnosti TH:A-s134. Kapacita je omezena.

Téma

Přednáška v rámci magisterského předmětu Pokročilý .NET a projektivní programování vám nastíní problematiku asynchronního programování v .NET. Václav Dajbych vám vysvětlí klíčová slova async a await a představí další techniky asynchronního programování. Dále vám ukáže, jak stavět aplikace založené na microservice architektuře v Service Fabric.

O akci

Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je určena pro studenty a odbornou veřejnost se znalostí platformy .NET. Kapacita přednášky je omezena na 80 posluchačů a studenti předmětu Pokročilý .NET (MI-DNP) mají prioritu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Václav Dajbych
Termín
11. prosince 2019, 16:15–17:45
Místo
Posluchárna TH:A-s134, Budova A
Thákurova 7, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
Nebude pořízen

O přednášejícím

Václav Dajbych je seniorní softwarový vývojář a Most Valuable Professional (MVP). Stal se již také pravidelným přednášejícím v rámci předmětu MI-DNP.

Zdarma