UX Monday: Enterprise UX

  UX

Květnové posváteční UX Monday se bude věnovat problematice UX designu v prostředí velkých podniků až, nebojme se to říct, korporací. O tom, že to nemusí být žádná nuda, ba naopak, nás přijdou přesvědčit odborníci z McKinsey & co. a MSD.

---

UX Design pro lepší zaměstnaneckou zkušenost

Jak udělat zaměstnance šťastnější a produktivnější pomocí lepšího designu a jaké to může mít dopady na každodenní firemní byznys a spokojenost zákazníků. Jaká jsou specifika designového procesu, když designujete pro svoje kolegy a proč o tom uvžovat jako o vaší další možné kariéře.

Michal Libich: Product designer v McKinsey & Company
Pracuje na interních projektech McKinsey. Michalův cíl je tvořit takové nástroje, které budou pomáhat jeho kolegům k lepší práci. Michalovo krédo je: Zamilujte si problém, ne řešení.

---

UX v Enterprise

Jakými typy problémů se UX tým v Enterprise prostředí zabývá? S čím vším může pomoci a jak vypadá spolupráce se zadavateli. Jak je lépe vtáhnout do diskuse a následné spolupráce na případných řešeních? Kdy má taková spolupráce větší šanci na úspěch a jak si to pojistit? Zaujaly Vás tyto otázky? Přijďte, podělíme se o naše zkušenosti z MSD.

Dušan Pavlica: S UX oborem jsem začal v roce 2000 ve firmě Sun Microsystems, kde jsme pracovali na produktu NetBeans. Pak jsem se přesunul na 8 let do Silicon Valley, vyzkoušel si práci v různých korporacích a nakonec zakotvil v design studiu firmy Harman. Tam jsem používal Design Thinking k nastartování komplexních projektů. V roce 2015 jsem se vrátil do Prahy, kde jsem ve firmě MSD vybudoval tým 30-ti UX expertů. Společně se snažíme prosadit UX a Design Thinking v rámci digitální transformace naší nadnárodní korporace.

---

18:30 – Prezence, občerstvení, networking.
19:00 – Program.
21:00 – Pivo.

Poplatek: 100 Kč, členové Asociace UX zdarma