Partner Practice Enablement: Azure Security and Operation Management (praktické technické školení) 11/18

  Azure   Cloud

Zveme vas na další z řady praktických technických školení, tentokrát na téma Azure Security a Operations Management, na kterém se naučíte efektivně spravovat zákaznická hybridní IT prostředí. Rozšiřte své znalosti základů Azure security, monitoringu, backupu a disaster recovery, jakož i governance.

Na semináři si ukážeme, jak Windows Server 2016 a System Center 2016 poskytují nové vrstvy zabezpečení, které pomáhají chránit datová centra zákazníků před novými i vznikajícími hrozbami; pochopení softwarově definovaných komponent datových center, které se nacházejí v Azure, může zákazníkům pomoci snížit náklady a současně dosáhnout výsledků na vysoké úrovni. Zahrnuty budou také nové funkce systému Windows Server na podporu tradičních a "born-in-cloud" aplikací s Kontejnery a Nano Servery.

Tento kurz je užitečný obzvláště pro ty, kteří mají zkušenosti s produkty System Center Operations Manager nebo System Center Configuration Manager a chtějí rozšířit své znalosti v oblasti end-to-end řešení pro datová centra, poskytovaných společností Microsoft.

Účastníci by měli být obeznámeni s koncepty správy serverů a systémů z vnitropodnikové nebo zákaznické implementace (současné nebo plánované), stejně jako s architektonickými a operačními problémy, s nimiž se potýkají ve svém nebo zákaznickém prostředí.
 
Agenda
  • Ochrana hybridního cloudu s Azure Security Center
  • Ochrana dat pomocí Azure Backup
  • Monitoring hybridního IT prostředí pomocí Azure
  • Azure at scale, Policy based managementem

Zdarma