Inteligentní správa informací a řízení firemních procesů

Digital Resources pořádá ve středu 24. 10. 2018 další z řady svých technologických snídaní, na které provede ukázku výkonného CRM systému Intuo - Company Intelligence a představí konkrétní špičkové nástroje pro snadnou správu informací - finský systém M-Files. Počet míst je omezen, doporučujeme registraci bez prodlení!

Chcete podpořit klíčové procesy vaší společnosti a lépe rozvíjet příležitosti, sdílet důležité informace s kolegy a spravovat firemní informace? Jak na tyto firemní problémy? Ušetřete čas a přijďte se k nám podívat!

Zaměříme se na témata:

 • Životní cyklus smluv a podceňovaná rizika oběhu papírových dokumentů ve firmách
 • Inteligentní správa informací, moderní ECM versus stávající systémy ve firmě
 • Inteligentní vytěžování dat, propojení s podnikovým systémem
 • Zefektivnění firemních procesů a řízení vztahů se zákazníky

Akce se koná ve středu 24. 10. 2018 od 09:30 do 11:00 hod., Holiday Inn, Na Pankráci 15/1684, Praha 4.

Účast zdarma pro 2 osoby z vaší firmy, další osoba 980 Kč.

Přednášející:

 • David Páter, M-Files Division Manager - David má bohaté zkušenosti z desítek projektů v renomovaných společnostech, jak v České republice, tak i v regionu střední a východní Evropy. Během semináře se bude věnovat administraci, řízení procesů uvnitř firmy a jejich zdokonalení pomocí systému M-Files.
 • Jan Sedláček, Předseda Představenstva - Honza se věnuje M-Files od počátku, řídí nejúspěšnější evropský tým a je též jedním ze sedmi členů EMEA Advisory Councilu, který spolupracuje na strategické orientaci M-Files. Zaměřuje se na lepší využívání podnikových systémů (DMS, CRM, ERP, BI).
 • Alexej Bátor, obchodní ředitel - Alexej působí v Digital Resources na pozici obchodního ředitele a místopředsedy představenstva. 25 let se zaměřuje na oblast ERP a CRM. Mimo pracovní prostředí je vášnivým horských vůdcem a věnuje se skialpinismu.
 • Margarita Pasazhennikova, ICT Consultant - Margarita pracuje na pozici ICT Consultant a v rámci semináře provede živou ukázku inteligentního vytěžování dat a propojení s M-Files.
 • Václava Hromádková, M-Files Junior Consultant - Vendy působí v Digital Resources jako M-Files Junior Consultant. V rámci programu se bude věnovat zejména živé ukázce systému M-Files a jeho příjemného uživatelského prostředí.
 • Jiří Porš, projektový manažer - Jirka u nás pracuje na projektech nasazování podnikových systémů. Má bohaté zkušenosti z implementace ekonomických a logistických systémů ve firmách. Jako Senior analytik se též podílí na integraci CRM a ERP řešení.
 • Jitka Oktábcová, M-Files Junior Consultant - Jitka pracuje ve firmě na pozici M-Files Junior Consultant a má na starosti M-Files Helpdesk. Během semináře se zaměří na revoluční myšlenku Intelligent Metadata Layer v rámci nové verze M-Files 2018.
 • Kristýna Dryáková, Marketing Executive - Kristýna působí v Digital Resources na pozici Marketing Executive a rovněž je manažerkou M-Files partnerské sítě. V rámci programu se bude věnovat zejména oblasti Contract Lifecycle Managementu ve firmách a M-Files mobilní aplikaci.

Zdarma