Barcamp Hradec Králové 2018

Co je to ten Barcamp

Barcamp v našem hradeckém pojetí navazuje na mezinárodní síť otevřených konferencí a workshopů. Ctíme pravidlo, že promluvit na Barcampu může každý a vstup bude vždy ponechán bezplatný.

Našim zaměřením jsou digitální technologie a vývoj SW, osobní rozvoj, design, reklama, podnikání ale také netradiční postupy v různých oblastech lidského snažení. Snažíme se lidem ukázat, že spoustu věcí se dá dělat i jinak.

A když zapojíš svůj networking, můžeš navázat kontakty s novými lidmi, kteří ti mohou pomoci s tvým projektem nebo podnikáním.

Vstup na Barcamp je ZDARMA

Na Barcampu nebudeš platit žádné vstupné. Prostě je to zdarma a navíc na tebe za tuto “skvělou cenu” bude čekat bezva občerstvení po celou dobu konání akce a to už je dobrý důvod, proč přijít minimálně nakouknout.

Ušetřené peníze můžeš klidně hodit třeba do svého spořícího prasátka.

Přednášky

Letos budou přednášky tvořeny 30 minutovými bloky. Z toho bude mít každá přednáška časovou dotaci 20 minut + 5 minut bude na dotazy vztahující se k ní.

Zbylých 5 minut bude čas alokovaný na přesun do jiné přednáškové haly. S přesunem mezi přednáškovými halami měla vloni problém většina z nás a při různé časové dotaci přednášek to byla teprve výzva být někde včas.

Catering

Ten ani letos nebude během konference chybět. Spousta z vás si catering v předchozím ročníku pochvalovala, takže uděláme maximum pro to, abychom domluvili minimálně stejně dobrý.

Na místě by neměly letos opět neměly chybět bagety, koláče, ovoce, palačinky, studené i teplé nápoje.

... a možná bude i dort :-)

Kudy na Barcamp

Stejně jako každý rok se Barcamp Hradec Králové opět koná v prostorách kampusu Univerzity Hradec Králové. Pokud máš v mobilu nebo autě navigaci, stačí zadat přímo adresu univerzity, která je: Univerzita Hradec Králové, Hradecká 1249/6, 500 11

Doprovodný program od našich partnerů

Během barcampu pro tebe bude připraven doprovodný program, který můžeš objevovat mezi přednáškami nebo když zrovna budeš mít čas.

Program budeme průběžně doplňovat s oznámením partnerů konference.

Zdarma