Dell Technologies Forum 2018

  Hardware

Nové trendy v oblasti digitální transformace moderních podniků

V úterý 13. 11. 2018 v Clarion Congress Hotel Prague proběhne jednodenní bezplatná konference Dell Technologies Forum 2018 na které se dozvíte, jak lze zrealizovat digitální transformaci vaší firmy a prosperovat v digitální éře.

Přidejte se k odborníkům z české pobočky společnosti Dell EMC, dalších členů skupiny Dell Technologies a dalších partnerů jako Intel a Microsoft a dozvíte se, jaké jsou nové trendy v oblasti digitální transformace moderních podniků.

Bude se hovořit o novinkách v oblasti hyperkonvergované infrastruktury, moderních výkonných serverů a řešení pro datová centra, implementace řešení pro internet věcí (IoT) a správné volby produktů pro koncové uživatele jak z firemního, tak ze spotřebitelského segmentu.

Dell Technologies Forum je bezplatná jednodenní akce, která představí celou škálu inovací společností Dell, Dell EMC a Dell Technologies, včetně dceřiných firem Pivotal, RSA, Virtustream a VMware.

Akce bude zahájena úvodní průřezovou prezentací Dell Technologies, po které bude následovat série workshopů vedená technickými konzultanty české pobočky Dell EMC a partnerských firem.

Během konference se setkáte s mnohými kolegy z oboru a předními osobnostmi z oblasti IT a seznámíte se s možnostmi, jak uskutečňovat transformaci - každý den.

Místo a datum konání konference:

  • Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9
  • úterý, 13. 11. 2018, od 9:00 hod., účast zdarma