Svět kryptoměn a budoucnost technologií

  Bitcoin   Kryptoměny

To nejlepší z 15+ konferencí o fintechu, blockchainu, kryptoměnách a ICO

Získej perspektivu na svět kryptoměn a budoucnost technologií. Přijď si poslechnout Martina Rosulka, který bude sdílet své myšlenky a názory na svět budoucích technologií, blockchainu, kryptoměn a ICO.

Zákulisní informace z konferencí

Budu sdílet zajímavé informace z konferencí, které jsem navštívil. Jedná se často o souvztažnosti a jinou perspektivu, než jsi zvyklý číst ve zprávách.

Bitcoin témata

Co pomůže Bitcoinu, aby se dostal do mainstreamu? Vrátí se cena BTC na úroveň 20 tisíc USD? Může stát někdy Bitcoin 100 tisíc USD?

Statistiky a vizualizace, které jsi neviděl/a

Zajímavé statistiky, grafy, vizualizace a porovnání, které 90% nadšenců do kryptoměn stále nezná. Pomůže Ti k ujasnění, co se v kryptu právě děje a jakou má budoucnost.

Kdo vydělává nejvíc na kryptu

Další ze zajímavých informací, kterou jsem se dozvěděl z konferencí a média o tom bohužel příliš neinformují. Kdo vydělává na kryptu nejvíce? Ale zajímavější je říct si, proč tu činnost nemůžeš dělat Ty?

Příležitosti v kryptosvětě pro nás

Upřímně, otevřeně a narovinu, jaké příležitosti nám nabízí aktuální kryptoměnový trh. Na čem postavit byznys okolo krypta?

Predikce budoucnosti

Sdílím svůj osobní názor na budoucnost světa kryptoměn, technologie blockchainu a vývoj technologických inovací. Budu také mluvit o Internetu věcí, sdílené ekonomice a gigantech jako Facebook, Google, Amazon nebo Netflix a jejich budoucnosti.

Rychlé tipy a triky

Jak (ne)danit kryptoměny? Kde nakupovat krypto za částky do 100 tisíc a nad 100 tisíc Kč? Je HODL dobrá strategie? Nejnovější bezpečnostní tipy pro ochranu krypta a další krypto hacky.

Poplatek: 449 Kč