MergadoFest 2018

  PPC

Na podzim Mergado již podruhé chystá konferenci pod názvem MergadoFest.

Letošním hlavním tématem bude expanze do zahraničí. Zváni jsou všichni, kdo se chtějí dozvědět novinky a trendy z oboru a sdílet s ostatními svoje postřehy a tipy.

Kdy a kde?

Zapište si do kalendáře: 20. 9. 2018 v Brně od 9:00 do 16:30. Připravené budou tři hlavní přednášky, na které se není potřeba registrovat. V pauzách mezi těmito přednáškami budou připravené workshopy a malé přednášky s omezenou kapacitou, na které se už bude třeba přihlásit. Bude jich 9 a některé se i zopakují. V pauze mezi velkými přednáškami tedy poběží cca 4 workshopy/přednášky zároveň.

Tak jako minulý rok se budou hlavní přednášky odehrávat v klubu Mersey, se kterým Mergado sousedí. Malé workshopy a přednášky budou v našich kancelářích, které na tuto událost přizpůsobíme.

Co?

Čekají vás přednášky a workshopy o expanzi, Mergadu, PPCčkách, biddingu a dalších oblastech online marketingu. Pokud bude zájem, připravíme i neformální program po skončení festu. Co to bude, je zatím překvapení. V každém případě bude vedle přednášek a workshopů taky dost času na povídání a setkávání u kafe či čaje. Prostě chystáme příjemný den před náročným předvánočním obdobím, kde můžete načerpat energii, nové nápady i kontakty.

Co s sebou?

Bude se hodit notebook, abyste si mohli různá nastavení sami naklikat a případně něco na poznámky. 

Za kolik?

Zadarmo. Chceme se potkávat a vyměňovat zkušenosti. Na událost je pouze třeba se registrovat a ulovit si místo na workshopu.