Aimtec Hackathon 2018

  Cloud   Virtual Reality

Posuňte s námi digitální hranice.

Zažijte víkend plný IoT, VR a dalších překvapení.

9.–11. 3. 2018, Moving station Plzeň

Třetí programátorský maraton, #AimtecHackathon, není jen o programování a soutěžení - máte zde jedinečnou možnost poznat podobně nadšené lidi a navázat tak nová přátelství. Zároveň se nemusíte bát, že byste na řešení projektu zůstali sami, protože ke každé technologii máme nápomocného mentora, týmy se domlouvají až na místě a místo se najde pro každého. ;-)

Máte příležitost vyzkoušet si technologie, ke kterým se při jiné příležitosti jen tak nedostanete. Pusťte se do dobrodružství s pomocí VR/AR, HTC Vive, Unity3D, IoT, LoRaWAN, Sigfox, Arduino, Raspberry Pi, RTLS Sewio, programovatelného dronu Parrot, vyzkoušejte si syntézu, rozpoznávání a porozumění řeči, Amazon Alexa, Google voice kit nebo řízení dialogů Google Dialogflow.

Přijďte například navrhnout, jak evidovat obsazenost ve sdílených zasedačkách, nebo vizualizujte pohyb v budově ve VR. Jaká je vize skladů budoucnosti? Máte-li sami zajímavý nápad, který je ale z jiného soudku, tak i ten můžete realizovat. Podělte se o něj na místě a třeba pro něj nadchnete i další účastníky. Součástí vstupenky na AimtecHackathon je i sobotní řečnická část Tech Talks.