SW developement MeetUp... Příběh agile transformace a platforma Microservices #2

Na co se můžete těšit?

Prezentace témat zkušenými kolegy z divize Software Delivery, diskuse a sdílení zkušeností. Prostor pro individuální diskuse a networking v příjemné atmosféře a s vynikajícím občerstvením:-)
Srdečně zváni jsou všichni, kteří s zajímají o vývoj softwaru, programování, projektové řízení, agilní metody a další.

Témata:

Příběh agile transformace
Před více než rokem jsme se jako oddělení starající se o dodávky a správu softwaru v rámci spol. Foxconn, rozhodli poskytovat našim zákazníkům ještě lepší servis a být jim strategickým partnerem. Cesta, kterou jsem zvolili byla agilní projektové řízení a SW development. Přijďte si poslechnout příběh od začátku – co nás k tomu vedlo – až do konce – co máme v plánu.
Dozvíte se:
• jak jsme na tom v současnosti
• v čem nám přechod na agile pomohl a na čem potřebujeme ještě zapracovat
• jak chceme uchopit XP a Test-driven development

Jak pejsek s kočičkou vařili Orion
Orion je kódové jméno pro novou platformu, která vzniká ve Foxconnu za účelem zpřehlednění a dlouhodobé udržitelnosti vývoje aplikací. Je to spíše architektonická vize, než platforma. S většinou věcí jsme na začátku, ale i tak není cesta jednoduchá. Pro začátek si přijďte poslechnout, pro jaké technologie jsme se rozhodli a proč.
Dozvíte se:
• jak (zatím) vypadá architektura systému, který chceme budovat
• co jsou to microservices
• jakým způsobem tvoříme Orion

Jak se přihlásit?
Vstup včetně občerstvení zdarma po přihlášení
Přihlásit se můžete přes MeetUp group nebo na mailu pavlina.sprachtova@foxconn.cz

Kdo setkání pořádá?
Software Delivery (SWD) je oddělení, které je v rámci spol. Foxconn zodpovědné za vývoj, správu, podporu a nákup softwarových řešení pro interní klienty společnosti. Pracuje v něm více než 70 kolegů s bohatými zkušenostmi s vývojem SW, programováním, projektovým managementem, agilními metodami a další... a tito kolegové se s vámi podělí o své zkušenosti!:-)

Zdarma