Hack day 2017

  Android   iOS

Hack day se koná ve středu 13. prosince v Nové budově ČVUT (FA/FIT). Akci organizuje klub BEST Prague, nezisková organizace a člen Studentské Unie ČVUT. Hlavním cílem je rozvoj studentů IT a jejich seznámení s problémy z firemní praxe.

Vítězný tým může dostat šanci, dle rozhodnutí ŠKODA AUTO, dokončit navrženou aplikaci do fáze MVP (Minimum Viable Product). Toto bude realizováno prostřednictvím vázaného grantu pro mateřskou fakultu, který poskytne ŠKODA AUTO.

Výhra

Připravené jsou pro Vás exkluzivní ceny. Vítězný tým získá sud piva a všemi oblíbené iPady, druhý tým potěší špičková bezdrátová sluchátka značky Marshall a bronzový tým si odkráčí s moderním batohem na notebook, který je speciálně upravený proti krádeži obsahu. A protože je všeobecně známé, že hudba hladí na duši, každý soutěžící z prvních tří týmů získá Spotify na rok zdarma. To se bude hodit nejen na cestě do Mladé Boleslavi, kde se v rámci výhry můžete zúčastnit exkurze Den s IT ve ŠKODA AUTO.

Navíc, vítězný tým může dostat šanci, dle rozhodnutí ŠKODA AUTO, dokončit navrženou aplikaci do fáze MVP (Minimum Viable Product). Toto bude realizováno prostřednictvím vázaného grantu pro mateřskou fakultu, který poskytne ŠKODA AUTO. Kvůli grantu je požadováno aby 3/4 týmu byli studenti studující stejnou fakultu.

Zadání

Nové technologie umožnují posouvat komfort cestování, prostřednictvím propojení mobilních aplikací posádky s vozidlem, na zcela novou úroveň. Pojďte spolu s námi vytvářet digitální budoucnost vozů ŠKODA.

Vaším úkolem je připravit mobilní aplikaci, která komunikuje s vozem na základě rozhraní OBDII a přihlašuje se k sociálním sítím prostřednictvím OAuth. Za tímto účelem doporučujeme před soutěží vyhledat informace k OBDII a k využití simulátoru OBDsim. Určitě nezapoměnte na technické možnosti mobilních zařízení a jejich rozhraní, případně jinou wearable elektroniku.