Open-source v Komerční bance

Přijďte si 13. 11. od 18:00 do posluchárny T9:107 poslechnout přednášku Open-source v Komerční bance od Zlatého partnera FIT. Zdeněk Hřích a Radan Liška představí pohled korporace na open-source svět. Vše bude proloženo ukázkami z reálných projektů. Přednáška se uskuteční v rámci cyklu Informatické večery FIT.

Téma

Přednáška je zaměřena na nasazení open-source technologií v Komerční bance. Představíme si pohled korporace na open-source svět. Ukážeme si životní cyklus softwaru a zaměříme se na problémy při zavádění těchto technologií. Zmíníme se o nasazení operačních systémů CentOS a Ubuntu v prostředí banky.

Poté si ukážeme i konkrétní použití open-source technologií, které byly v Komerční bance nasazeny v uplynulých letech. Těmi jsou např. Cacti, Foreman, Ansible, Keepalived, HAProxy, Kafka nebo Elastic Stack. Vše bude proloženo ukázkami z reálných projektů.

O akci

Akce je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je primárně určena posluchačům s žádnou předchozí znalostí probírané technologie.

Zdarma