Příprava na certifikaci Office 365: 70:347 - Enabling Office 365 Services

  Microsoft Office

S rychlým vývojem technologií a neustálou transformací služeb se zvyšuje poptávka zákazníků po nových inovativních řešení. Zároveň je velkou výhodou na trhu být certifikovaným specialistou v oblasti produktů společnosti Microsoft.

Nabízíme vám možnost připravit se na certifikační zkoušku 70 347 - Enabling Office 365 Services, pod vedením odborného lektora s bohatými zkušenostmi na trhu. Po absolvování tohoto semináře navíc obdržíte certifikační poukaz pro absolvování samotné zkoušky.

Seminář je určený pro MCP specialisty, kteří již mají minimálně zkušenost a zvládnutou zkoušku 70-346. Vzhledem k tomu, že tentokrát seminář proběhne pouze v rámci jednoho dne, nebude prostor vysvětlovat a doplňovat obsah z předchozí zkoušky.

Seminář proběhne v budově společnosti Microsoft v Praze, tentokrát v rámci jednoho dne od 8:00 přibližné do 17:30 - Na seminář budete potřebovat vlastní notebook. Občerstvení je zajištěno.

Vzhledem k velmi omezené kapacitě bude účast umožněna pouze řádně registrovaným účastníkům. Pokud se semináře po registraci nemůžete zúčastnit, prosíme zrušte svou registraci tlačítkem v potvrzovacím emailu nebo na adrese a-masipk@microsoft.com. Pokud tak neučiníte, blokujete msto pro ostatní zájemce, které tak bude nevyužité!

Agenda:

  • Manage clients and end-user devices
  • Provision SharePoint Online Site collections
  • Configure Exchange Online and Skype for Business Online for end users
  • Plan for Exchange Online and Skype for Business Online
  • Configure and Secure Office 365 Services

 

Zdarma