Test Crunch 2017

  Test Driven Development

Konference Test Cruch je určená studentům a juniorům v oblasti softwarového vývoje, kteří se chtějí dozvědět více o pozicích QA Engineera, Quality Engineera nebo Testera. Prostřednictvím přednášek nebo workshopů zjistíte, jaké odborné znalosti by měl Tester mít a bez jakých nástrojů se neobejde. Ukážeme vám, proč je QA Engineer je nepostradatelná a rovnocenná součást moderního vývojového týmu, stejně jako programátor či product manager. A naši průmysloví partneři vám bez marketingových řečí vysvětlí, jak to všechno funguje u nich. Konference se koná pod záštitou Czech and Slovak testing Board (člen ISTQB) a díky podpoře našich partnerů je pro účastníky zdarma.

Řečníci

Těšit se můžete na specialisty z oblasti QA a softwarového vývoje. Jejich jména budeme zveřejňovat postupně spolu s programem.

Program

Program konference budeme zveřejňovat postupně. Zatím pro vás máme naplánovaných 6 přednášek, 7 workshopů a soutěžní kvíz na závěr konference.

Registrace

Konference je díky podpoře našich partnerů pro účastníky zdarma. Kapacita sálu je však omezena na 90 osob, proto vás prosíme, abyste poctivě zvážili svou účast a až následně se zaregistrovali.