UX&CRO summit 2017

  UX

UX&CRO summit 2017 je odborná konference zaměřená na webové UX a optimalizaci konverzního poměru webů a e-shopů. Hlavní důraz je kladen na praktickou použitelnost získaných poznatků při každodenní práci. Ke každé přednášce bude řečníkem připraven praktický výstup, který dostenou k dispozici všichni účastníci.

V programu najdete originální témata, která pečlivě vybíráme na základě uživatelského výzkumu v odborné komunitě. Odborným garantem programu je Jan Kvasnička, který program připravuje ve spolupráci s hlavním organizátorem Janem Kaliankem.

Podtitulem celé akce je "Přijďte se přesvědčit, že to děláte správně, a naučit se nové praktické věci". V průběhu celého dne pro vás řečníci přinesou množství zajímavých přednášek a poznatků, které budou zajména praktického rázu. Díky tomu je budete moci obratem použít ve své každodenní praxi.

Neváhejte a přijďte na konci dubna na UX&CRO summit 2017 - akci, která v ČR zatím chyběla. Nenačerpáte jen odborné znalosti, ale získáte také nové kontakty, které jsou k nezaplacení.

Poplatek: od 1990,- bez DPH