Praha: Toast notifikace, Zdravotní hacky pro vývojáře a SEO, jež ještě neumřelo

  Frontend

Ahoj přátelé frontendů a nejen toho! Máme pro vás zprávu horkou jak čerstvě upečený kód! S radostí vás zveme na další sraz Frontendistů, který se tentokrát uskuteční v útulných prostorách Alma Career (ex-LMC). Připravili jsme pro vás večer nabitý úžasnými osobnostmi, pikantními debatami a kdo ví, možná i něčím, co vám vyrazí dech. Ventriloquista (pogůgleno? 😄) s IT panáčkem? Tak to určitě ne, ale garantujeme, že si to užijete na plno!

Čekají nás již tradiční Nowwwinky, dvě vývojářské přednášky a další ze série soft talks ve spolupráci s edupunk.cz.

Na co se můžete těšit: Nowwwinky a tři přednášky 📚 Až 80 účastníků 🎓 Očekávejte skvělý catering a nápoje 🍻 Otevřeno od 18:00 🤩 Hlavní řečníci: 18:30-20:30 🧑‍🏫 Networking od 20:30 🗣️

Program: 0️⃣ Nowwwinky (FE novinky a trendy) Řečník: Tomáš Kout, Website manager v Lentiamo s.r.o. Tomáš se tradičně postará o ty úplně nejnovější Nowwwinky, ve kterých se dozvíte informace ze světa prohlížečů a frontendů obecně.

1️⃣ Toast notifikace Řečník: Adam Kudrna, Alma Career TBA

2️⃣ Lifestyle medicína a zdravotní hacky pro vývojáře - jak přežít rutinu Řečník: Dr. Adam Kulhánek MBA, adamkulhanek.cz Toto téma se soustředí na význam lifestyle medicíny a zdravotních hacků specificky pro profesionály v IT oblasti. Přednáška poskytne přehled o tom, jak správný životní styl a zdravotní návyky mohou pomoci v boji proti negativním dopadům sedavého zaměstnání a stresu z práce. Zahrnuty budou také konkrétní rady a techniky, které mohou vývojáři využít ke zvýšení výkonu a zlepšení svého fyzického i psychického zdraví. V neposlední řadě si ukážeme tipy z oblasti longevity k prožití dlouhého a plnohodnotného života ve zdraví. Cílem je poskytnout účastníkům praktické informace, jak udržet zdraví a vitalitu po celý životní cyklus kariéry v IT.

3️⃣ SEO ještě neumřelo, co dělat aby žilo co nejdéle? Řečník: Pavel Ungr, pavelungr.cz Nejlepší technické řešení JavaScriptu na webu, crawlingu, procházení a indexace a nebo fasetové navigace.

Zdarma