Brno: Diskuzní večer o tom, jak se připravit na pohovor v roce 2024

  Frontend

Pravidelný hospodský sraz komunity Frontendisti.cz. Cílem hospodského srazu je vytvoření diskusního večera. Snažíme se najít jedno zajímavé téma, které společně rozebereme pěkně do hloubky.

Tentokrát budeme hledat odpověď na otázku: "Jak se připravit na pohovor v roce 2024?". Můžeš se těšit na následující přednášky:

  1. Renáta Balíková Renáta získala ocenění HR roku 2023. Poví nám, jak by měl v roce 2024 vypadat ideální uchazeč. Dozvíme se užitečné tipy a také čeho se při pohovoru vyvarovat.
  2. Petr Glaser Petr nám ukáže jeho pohled ze strany kandidáta, který si hledal a následně i našel zajímavou práci. Poodhalí nám, jakým způsobem si vybíral firmu. Dále jak probíhala příprava, pohovor a následný onboarding.
  3. ⌛ ... třetí přednáška bude ještě upřesněna ... ⌛
  4. Společná moderovaná diskuze

Tento večer bychom rádi zakončili společným kvízem. Máme pro tebe přichystanou řadu zajímavých otázek. Věříme, že si to společně užijeme 🎲

---

Máš jiné zajímavé téma z oblasti webového frontendu – CSS, JS a příbuzných témat? Vyplň nám dotazník. Neboj se to zkusit, i když zkušenosti s přednášením zatím nemáš. Rádi ti pomůžeme.

Přihlas přednášku: https://forms.gle/TAyjxZH9YHn8YmKV7

Zdarma