evitaDB - rychlá databáze pro e-commerce

  Databáze

Doménově specifické databáze poskytují vývojářům řadu výhod, které databáze s obecným zaměřením nenabídnou. Cílem projektu evitaDB je splnit požadavky e-commerce projektů a webových katalogů. Databáze nabízí vývojářům API, které pokrývá všechny základní potřeby v této oblasti a jsou dostupné ve formátech, na které jsou zvyklí (GraphQL, REST, gRPC, nativní Java a C#). Kromě úspory času se zaměřujeme na vysokou propustnost a nízkou latenci výzkumů díky in-memory indexům.

V přednášce vám ukážeme, jak API funguje, jak vypadá dotazovací jazyk, jak rychle rozjet databázi lokálně a jak vám to vše může pomoci při vaší práci. Nakoukneme pod pokličku Java a C# klienta a předvedeme naši webovou laboratoř pro vizualizaci dat v databázi.

Na přednášku jsme si pozvali: Jana Novotného (je autorem evitaDB), Lukáše Hornycha (vývojáře webových aplikací Java aplikací) a Tomáše Pozlera (Java backend držitel).

Agenda


Hosted By

Lukáš Zach, GDG Organizer

David Mokrý, Organizer

Jana Filipenská, GDG Organizer

Leoš Přikryl, GDG Organizer

Alois Holub, Organizer

Hanka Musilová, Organizer

Complete your event RSVP here: https://gdg.community.dev/events/details/google-gdg-jihlava-presents-evitadb-rychla-databaze-pro-e-commerce/.

Zdarma