Jak přesvědčit zákazníky o agilním vývoji?

Ve čtvrtek 6. srpna 2020 pořádá společnost MoroSystems pod záštitou s JIC – podnikání dává smysl neformální meetup na téma Jak přesvědčit zákazníky o agilním vývoji. Akce se zaměří na osvědčené postupy a zkušenosti spojené s vývojem softwaru v dodavatelském prostředí a budování dlouhodobého partnerského vztahu s klienty.

O čem setkání bude

Vývoj softwaru v dodavatelském prostředí má svá zásadní specifika, díky kterým nelze aplikovat stejné principy jako při jeho interním vývoji. Tato specifika je nutné zohlednit a klienta na ně od začátku připravovat. Nesprávně nastavené očekávání v úvodu spolupráce přináší zásadní komplikace a rozčarování v průběhu dodávky. Agilita není všespásná, ale může být účinná i pro dodavatelské prostředí. Nejdříve o ní ale musíte klienta přesvědčit a poté ji správně implementovat. Ve finále jde o to, abyste jako dodavatelé neprodělali a zákazníci dostali za své peníze maximální hodnotu.

Jakých témat se můžeme dotknout

  • Jak přesvědčit zákazníky o agilním přístupu?
  • Jak implementovat agilitu s ohledem na specifika dodavatelského prostředí?
  • Jak nastavovat očekávání a cenu?
  • Tipy triky, co se MoroSystems osvědčilo
  • Jak nastavit role v týmu?

Důležité informace o akci

Termín akce: 6. 8. 2020

Místo: Smetanova 1022/19, Brno (prostory společnosti MoroSystems)

Čas: od 17 do 19 hodin, od 19:00 následuje neformální networking

Cena: vstup na akci je zdarma

Setkáním bude účastníky provázet Radek Petr, Head of Delivery v MoroSystems

Přihlášení

Vstup na akci je možný po předchozí registraci na e-mailové adrese monika.ctvrteckova@morosystems.cz. Účastnit se může pouze jeden zástupce za firmu.

Zdarma