Webinář: Práce z domova s využitím Microsoft Teams

KPCS pořádá v pondělí 23. 3. 2020 od 10:00 do 11:00 hod. webinář zaměřený na týmovou spolupráci z home office. Pokud potřebujete sdílet rozpracované soubory nebo uskutečnit konferenční hovor - na to už jen firemní VPN nebo mobilní telefon nestačí. Naučte se, jak využít chat, videokonferenci, schůzky, volání, aplikace Office 365 a další užitečné nástroje třetích stran.

Na semináři se podíváme, jak se aplikace Microsoft Teams ovládá, jak si ji stáhnout a nastavit, jak spolupracovat nad dokumenty a samozřejmě, jak efektivně komunikovat. Závěrečných 15 minut bude patřit několika doporučením pro administrátory.

Webinářem vás provede Adam Boleslavský, který se už mnoho let zabývá nástroji pro spolupráci a digitalizaci procesů pomocí technologií Microsoft. Má za sebou úspěšnou spolupráci v řadě projektů včetně těch mezinárodních.

Pravidelně připravuje školení na téma technologie Microsoft Teams a aplikace balíku Office 365 a podílí se na implementačních projektech. V současné době se zabývá také oblastí PowerPlatform (PowerAutomate, PowerApps).

Microsoft Teams je řešení vytvořené pro efektivní spolupráci z jakéhokoli místa či zařízení. Jediná podmínka je vlastnictví licence Office 365 (plány BE, BP, E1, E3, E5) - momentálně uvolnil Microsoft aplikaci Teams, a to na 6 měsíců zdarma.

Zdarma