2FRESH Talk: Jak navrhovat užitečné produkty ve zdravotnictví

  UX

Jak mohou nové technologie zlepšit zdravotní péči a přinést lepší uživatelský zážitek pacientům.

Nové technologie zásadně mění zdravotní péči. Mají potenciál usnadnit práci lékařům i zdravotnickému personálu. Přináší lepší péči a zážitek pacientům. Přijďte na půldenní akci věnovanou User Experience (UX). Disciplíně, díky které v rámci designového procesu navrhujeme hardware i software tak, aby byl užitečný a lidem se snadno používal.

Program

UX pro strategické řízení v mezinárodní healthcare organizaci — MSD

UX pro hardware a software healthcare produktu — 2FRESH & Tesla Medical

Řečníci

Petra Svobodová, UX Researcher, MSD

Petra vede tým výzkumníků v pražském MSD IT. Dříve se poměrně dlouho a intenzivně zabývala marketingovým výzkumem a výzkumem trhu. Nyní spolu s ostatními UX kolegy pomáhá optimalizovat produkty pro interní kolegy z laboratoří i výroby.

Lukáš Bob Marvan, Design Thinking Lead, MSD

Bob se svými kolegy připravuje a facilituje designové workshopy. V digitálu se pohybuje od roku 2000, různým formám designu a výzkumu se věnuje přes 12 let. Pracoval pro firmy Seznam.cz a AVG Technologies. Je předsedou Asociace UX, organizoval putovní výstavu zapixely.cz a sčítání UX profesionálů humansofux.com.

Lukáš Doskočil, CEO, Tesla Medical

Lukáš se ve zdravotnictví pohybuje 8 let. Nejprve dělal obchodního ředitele ve společnosti Speciální Medicínská Technologie. Od roku 2014 stojí v čele českého start-upu Tesla Medical, který vyvíjí neinvazivní léčbu inkontinence, a usiluje o detabuizování tohoto problému.

Milan Chvojka, UX Team Lead, 2FRESH

Milan je designér a v 2FRESH vede UX tým. Zkušenosti s vývojem digitálních projektů sbírá od roku 1999. Začínal jako project manager a postupně se začal věnovat výhradně designu webů, aplikací a služeb.

Poplatek: 1000 Kč