.NET Core & React Start Day 2019

  .NET Core   ASP.NET Core   React

NET Framework je slepá větev a MVC zvoní hrana. Budoucnost patří novému modernímu frameworku .NET Core a RESTovým API. Poslední roky změnily webový svět k nepoznání a pokud jste ztratili přehled o veškerém dění, je na čase nalodit se na vlnu moderního vývoje.

Společně s Pavlem Křížem jsme pro vás připravili jedinečnou bezplatnou akci, na které vás seznámíme s moderními technologiemi .NET Core, ASP.NET Core, RESTovými API a nejpopulárnějším front-endovým frameworkem React.

Představíme si obecné aspekty tvorby single page aplikací a možnosti efektivního pokrýtí současnými knihovnami a frameworky. Kromě představení Reactu ho také porovnáme s konkurenčními technologiemi. Během jednoho odpoledne tak získáte skvělý přehled o tom, co moderní stack nabízí a jak se na něj připravit.

Program

Odpolední program je koncipován především pro vývojáře, kteří s .NET Core nepřišli do styku a potřebují se v celé oblasti zorientovat. Cílem akce je vysvětlit souvislosti mezi technologiemi a přiblížit principy a myšlenky, které se v jednotlivých technologiích používají. Pokud již máte s [ASP].NET Core zkušenosti, doporučujeme Vám navštívit akci Dotnet Days 2019.

  • 13:00 - 13:50 NET Core / Miroslav Holec
  • 14:00 - 15:20 ASP.NET Core + REST API / Miroslav Holec
  • 15:30 - 16:30 React + Typescript / Pavel Kříž
  • 16:30 - 17:00 Závěrečná diskuse

Zdarma

Přednášející