Salesforce Basecamp Prague 2019

Inspirujte se. Inovujte. Razte novou cestu.

Srdečně vás zveme, abyste se spolu s námi zapojili do dne plného inovací, networkingu a zábavy. Nacházíme se uprostřed čtvrté průmyslové revoluce, během níž neuvěřitelná vlna inovačních technologií od základu mění naši společnost, ekonomiku i náš každodenní život. To přináší společnostem obrovskou příležitost propojovat se se zákazníky zcela novými způsoby.

Na akci Basecamp Prague se dozvíte o nejnovějších oznámeních společnosti Salesforce a seznámíte se s nejnovějšími technologickými inovacemi. Zjistěte, jak vám tato řešení pomohou vytvořit si ucelený obrázek o svých zákaznících, spojovat se s nimi pomocí inteligentních řešení a spolupracovat rychleji než kdykoli předtím.

Zaregistrujte se nyní, abyste si zajistili volné místo, a přidejte se ke svým kolegům, kteří také razí novou cestu.

Oslava trailblazerů

Uslyšíte o tom, jak ostatní trailblazeři mění zvyklosti odvětví, dávají budoucnosti nový tvar a přetvářejí svět kolem vás.

Na vlastní oči se přesvědčte o tom, jak české společnosti přetvářejí s pomocí společnosti Salesforce svá oddělení odbytu, zákaznických služeb, marketingu, eCommerce a IT. Zjistěte, jak se můžete stát trailblazerem a změnit svou kariéru, společnost a celé odvětví v rámci čtvrté průmyslové revoluce.

Keynote a produktové meetingy

Basecamp Prague vám nabízí jedinečnou příležitost poslechnout si inspirativní vizionáře, zákazníky, partnery a produktové specialisty hovořící o způsobech, jakými je možné stát se společností zaměřenou na zákazníka.

Dozvíte se více o společnosti Salesforce, seznámíte se se všemi možnými trailblazery a budete se od nich učit v rámci všech meetingů, setkání keynote či networkingových událostí.

Přehled programu

08:30 - 09:30 Registrace a přivítání se snídaní
09:30 - 11:00 Úvodní keynote: Oslava trailblazerů
11:00 - 11:30 Přestávka
11:30 - 13:00 Breakout meetingy pro každou roli
13:00 - 14:00 Přestávka na oběd a networking
14:00 - 15:30 Breakout meetingy pro každou roli
15:30 - 15:45 Přestávka
15:45 - 17:00 Breakout meetingy pro každou roli


*(Upozorňujeme, že toto není konečná verze programu, může se změnit.)

Zdarma